Соціальні мережі — вкрай ефективні інструменти, доступні кожному. Це зручні платформи не тільки для рекламування товарів і послуг, а й для безпосередньої комунікації з цільовою аудиторією.
І тут може з'явитися деяка плутанина. Багато маркетологів-новачків пов'язують його виключно з інтернет-каналами реклами та продажів. Насправді це помилка.
Аналогічно з іншими напрямками в маркетингу просування із застосуванням цифрових технологій починається з аналітики.
Контроль над брендом. У цифровому просторі важко повністю контролювати те, як бренд сприймається аудиторією. Негативний відгук або ситуація може поширитися швидко та негативно вплинути на бренд, особливо у соціальних медіа та на інших онлайн-платформах.
Вірусна реклама. Являє собою створення мультимедійного контенту, що має провокаційний зміст.
Як ми й сказали на самому початку статті, диджитал-маркетинг — це не тільки розкрутка в Мережі. Він може бути абсолютно автономним і в принципі не пов'язаним з інтернет-технологіями.
Це широкий термін, що описує набір маркетингових процесів, який включає всі доступні цифрові інструменти для реклами продукту (послуги) або для створення бренду.
Також ви можете отримати особисті відповіді на всі запитання, що виникатимуть протягом курсу.
Кожен тип медіа має свої особливості та можливості для залучення аудиторії, їх поєднання допомагає створити комплексну стратегію просування.
Сподобався розгорнутий фідбек лекторів щодо домашніх завдань, додаткові лінки на корисні статті, прикріплені до кожного заняття, вчасні відповіді куратора і лекторів та Діджитал література, яку радив викладач Олексій.
Інструменти для аналізу конкурентів та їхньої цільової аудиторії
Конкуренція. Інтернет та соціальні медіа забезпечують низький поріг вступу для бізнесів, що призводить до великої конкуренції в онлайн-просторі.
Ви можете найняти штатного маркетолога, який буде працювати по цих каналах. Але є і студії, які надають свої послуги в сфері інтернет-маркетингу.
Учителька української мови, викладачка Всеукраїнської школи онлайн та тренерка проєкту «Єдині» Наталія Вуйтік розповіла, чому у використанні англізмів немає нічого поганого та розібрала найбільш дискусійні випадки написання іншомовних термінів українською.